LibrusGO Strona Główna

LibrusGO Twój system do zarządzania zajęciami

Rozwijaj pasje, talenty i zdolności, ucz!

Poznaj ofertę

Organizuj, planuj, rozliczaj, komunikuj się z uczestnikami zajęć w Twojej szkole

Szkoły

Zyskujesz wsparcie w naborze kandydatów, rozliczaniu płatności, organizacji zajęć i komunikacji z uczestnikami oraz prowadzącymi – wszystko w jednym miejscu.

Prowadzący

Jesteś na bieżąco z Twoim aktualnym planem zajęć – nic Cię nie ominie. Udostępniaj uczestnikom podsumowania i dodatkowe ćwiczenia.

Uczestnicy i opiekunowie

Otrzymujesz dostęp do informacji ze wszystkich szkół w jednym miejscu. Płatności, komunikacja, aktualny plan zajęć – jeden dostęp, wiele możliwości.

Co zyskujesz z systemem LibrusGO

Jako administrator szkoły

Otrzymujesz intuicyjny system do zarządzania Twoją szkołą. Łatwo i szybko możesz dopasować go do swoich potrzeb, ustawiając m.in. typy zajęć, dostępy dla pracowników, różne lokalizacje i miejsca, rekrutację online za pomocą spersonalizowanego formularza. Dzięki zintegrowanemu systemowi płatności wszystkie rozliczenia masz zawsze pod ręką, a system sam przypomni uczestnikom o zaległościach i kolejnych wpłatach – zwiększy to skuteczność pobierania należności.

Jako prowadzący

Masz stały dostęp do wszystkich swoich zajęć i informacji o uczestnikach. Możesz wykorzystać LibrusGO jako kalendarz, dziennik, notatnik i system do komunikacji. Odnotowujesz obecność na zajęciach, zamieszczasz dodatkowe informacje dla uczestników, wskazujesz linki do ćwiczeń i innych materiałów.

Jako uczestnik

Wszystkie Twoje szkoły i zajęcia masz w jednym miejscu. Komunikacja ze szkołą, regulowanie płatności online (informacje o statusie opłat), aktualny plan zajęć i dodatkowe informacje od prowadzącego – to tylko niektóre funkcje, z których możesz korzystać. Wygodny dostęp zyskujesz poprzez logowanie bezpłatnym Kontem LIBRUS.

Aplikacja mobilna Librus zajęcia w smartfonie uczestników

Najważniejsze funkcje systemu LibrusGO dostępne za pomocą aplikacji mobilnej Librus dla rodziców i dzieci. To jeszcze więcej korzyści dla uczniów Twojej szkoły.

  • Wygodna komunikacja za pomocą modułu Wiadomości z sekretariatem szkoły i prowadzącymi zajęcia
  • Przejrzysty kalendarz z informacjami dot. zaplanowanych zajęć, m.in. termin czy miejsce
  • Łatwe płatności online (jeśli je aktywujesz)
  • Szybki wgląd w należności za zajęcia, a dla Ciebie funkcja wysyłania powiadomień o zbliżających się i przeterminowanych płatnościach
Dowiedz się więcej

Udogodnienia

Zapisy uczestników

Wsparcie w procesie rekrutacji – przyjmowanie zgłoszeń za pomocą formularza na stronie WWW.

Dostępność informacji

Łatwe sprawdzanie obciążenia sal i prowadzących, wyświetlanie danych dot. uczestnika, jego obecności czy statusów płatności.

Uniwersalność systemu

Możliwość dopasowania funkcji systemu do indywidualnych potrzeb szkoły.

Obsługa płatności on-line

Wygodny system płatności online połączony z automatycznymi przypomnieniami o należnościach i powiadomieniami o zaległych opłatach.

Organizacja zajęć

Definiowanie grup zajęciowych, łatwe zarządzanie przypisywaniem prowadzących i lokalizacji zajęć, rozbudowany system notatek.

Komunikacja

Sprawna komunikacja ze szkołą. Możliwość szybkiego wysłania wiadomości do całej grupy zajęciowej lub wybranych uczestników.

Sprawdź cennik

Zaufali nam

„Pomocny, intuicyjny system, który znacznie ułatwił zarządzanie moją działalnością. Odciążył mnie z przechowywania i zbierania potrzebnych danych i dokumentów w tabelach. Polecam! Mam więcej czasu, mogę skupić się na edukacji dzieci.”

Szkoła językowa z Poznania

„Nabór przez formularz WWW i dane, które automatycznie zapisują się w systemie, to świetne rozwiązanie. Nie tracę czasu na wielokrotne przepisywanie tych samych danych.”

Szkoła pływania z Wrocławia

„Na bieżąco śledzę status wpłat od uczestników. Wiem, kto opłacił zajęcia, a kto ma zaległości. Nie muszę samodzielnie przypominać o ich uregulowaniu - system robi to za mnie. Warto!”

Szkoła sportowa z Tychów

Masz pytania?

Porozmawiaj o systemie do zarządzania zajęciami ze specjalistą. Wybierz, jak chcesz się z nami skontaktować.