Cennik

Wybierz liczbę uczestników
Regularna cena netto

Płatność roczna 1176 

lub

Płatność miesięczna 140 

Wyjątkowa oferta za 99 zł

Zyskaj dostęp do systemu LibrusGO od teraz do 31.12.2023 r. za 99 zł! Przekonaj się, że warto!

Liczba uczestników w systemie – nielimitowana. Cena nie zawiera podatku VAT. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo.

Dostępne funkcje systemu

Zarządzanie danymi o uczestnikach i prowadzących

Tworzenie grup zajęciowych

Definiowanie terminów, lokalizacji i miejsc zajęć

Wysyłanie wiadomości do uczestników

Tworzenie harmonogramu wpłat – system automatycznych przypomnień o płatnościach

Integracja z systemem płatności online

Zapisy online na zajęcia z możliwością konfiguracji formularza

Dostęp do kalendarzy szkoły, prowadzących i uczestników

Tworzenie dostępów dla dodatkowych administratorów

Najczęściej zadawane pytania

Skorzystaj z wygodnego formularza zamówienia i w kilku prostych krokach kup on-line dostęp do systemu LibrusGO.

Obecnie udostępniamy system w specjalnej ofercie. Za cenę 99 zł netto otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności systemu LibrusGO do dn. 31.12.2023 r. (z uwzględnieniem okresu przedsprzedażowego do dn. 30.11.2023 r.) . W okresie przedsprzedażowym w systemie LibrusGO będą dokonywane aktualizacje związane z jego rozwojem oraz dalszym rozszerzaniem funkcjonalności. Może wiązać się to z przejściowymi i krótkotrwałymi ograniczeniami w dostępie.

Cena za dostęp jest stała - obowiązuje w tym roku kalendarzowym, niezależnie od daty wysłania zamówienia. W okresie promocyjnym nie obowiązują limity dotyczące liczby uczestników zajęć - dostajesz możliwość stworzenia tylu dostępów, ile potrzebujesz. Okres promocji jest ograniczony czasowo oraz ilościowo, warto się pospieszyć i skorzystać z przedsprzedażowej oferty.

W okresie przedsprzedaży masz dostęp do pełnej funkcjonalności systemu - opisujemy ją na stronie librusgo.pl. Do końca bieżącego roku system będzie systematycznie wzbogacany o kolejne funkcje i moduły.

Sprzedaż w regularnych cenach rozpocznie się od stycznia 2024 r. Już teraz możesz poznać ceny oraz modele płatności, które będą obowiązywać w przyszłym roku.

Wybierz najbardziej optymalny model zakupu - określ liczbę uczestników Twoich zajęć (będzie to maksymalna liczba kont, którą będzie można założyć w systemie) oraz okres rozliczeniowy (miesięczny lub roczny).

Liczba uczestników zajęć - w przedsprzedaży jest nielimitowana. Cena od stycznia 2024 r. będzie uzależniona od liczby uczestników (dostępów w systemie), które będą Ci potrzebne. Dlatego już dziś możesz sprawdzić, ile będzie kosztować licencja dla Twojej szkoły, ustawiając na suwaku preferowaną liczbę.

Okres rozliczeniowy - wybierz płatność co miesiąc lub roczną. Przy rozliczeniu rocznym otrzymasz 30% rabat. Wierzymy, że pozwoli Ci to zachować ciągłość pracy z systemem LibrusGO nawet w niskim sezonie dla Twojej szkoły (np. w czasie wakacji).

Na adres e-mail podany w wysłanym formularzu zamówienia (adres do kontaktu) otrzymasz podsumowanie Twojego zamówienia oraz fakturę. Jeśli będziemy mieć pytania do wpisanych danych, to nasz pracownik skontaktuje się z Tobą. Następnie na adres wskazany w formularzu jako login do systemu otrzymasz link aktywacyjny, który pozwoli Ci rozpocząć korzystanie z systemu LibrusGO.

W systemie LibrusGO możesz przypisać uczestnikom zajęć różne rodzaje opłat. Po zalogowaniu do systemu uczestnik zobaczy listę przypisanych mu należności oraz termin ich zapłaty. Jeśli aktywujesz usługę płatności online, uczestnik będzie mógł opłacić należność bezpośrednio w systemie LibrusGO.

Dostawcą usługi płatności online jest firma Blue Media S.A., posiadająca status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od września 2023 r. usługa płatności online będzie również dostępna w aplikacji mobilnej Librus.

Aby aktywować usługę płatności online w systemie LibrusGO, w zakładce „Ustawienia firmy” przejdź do „Płatności online”. W tym miejscu możesz rozpocząć proces włączania płatności online. Wypełnij dane w wyświetlonym formularzu rejestracyjnym - podaj dane szkoły/firmy i numer rachunku bankowego, na który będą trafiać wpłaty uczestników zajęć. Postępuj zgodnie ze wskazówkami. W razie problemów skontaktuje się z Tobą przedstawiciel firmy Blue Media. Od momentu aktywacji usługi płatności online możesz przyjmować wpłaty od uczestników zajęć. Dane o zrealizowanych płatnościach automatycznie pojawią się w systemie LibrusGO, dzięki czemu w każdej chwili w szybki i łatwy sposób sprawdzisz saldo wpłat.

Uczestnicy Twoich zajęć mogą wygodnie korzystać z systemu LibrusGO przez przeglądarkę internetową na smartfonie czy tablecie. Wybrane funkcje systemu są dostępne także w aplikacji mobilnej Librus. Za jej pomocą Twoi uczniowie i ich rodzice/opiekunowie mogą m.in. wygodnie komunikować się za pomocą modułu Wiadomości z sekretariatem szkoły i prowadzącymi zajęcia, korzystać z przejrzystego kalendarza z informacjami dot. zaplanowanych zajęć, łatwo realizować płatności online (jeśli szkoła je aktywuje), mieć szybki wgląd w należności za zajęcia i otrzymywać powiadomienia o zbliżających się i przeterminowanych płatnościach.

Aplikacja Librus jest powszechnie wykorzystywana przez uczniów i rodziców/opiekunów w szkołach, które korzystają z dziennika elektronicznego LIBRUS Synergia.

Po zalogowaniu się do systemu LibrusGO administrator może nadać dostępy innym pracownikom administracyjnym Twojej firmy. W kolejnych krokach należy

 • Wprowadzić do systemu zajęcia (typy zajęć) zgodne z ofertą szkoły
 • Wskazać lokalizacje i miejsca zajęć
 • Dodać prowadzących
 • Dodać uczestników zajęć

Wykonanie wszystkich wyżej wymienionych czynności umożliwi swobodne tworzenie w LibrusGO grup zajęciowych i przypisywanie do nich uczestników. W dalszych krokach możesz rozpocząć nabór do stworzonych grup zajęciowych czy przypisać uczestnikom należności.

W systemie zastosowano następujące terminy:

 • Typy zajęć - oznacza to rodzaj zajęć oferowanych przez Twoją szkołę, np. zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego czy nauka gry na skrzypcach lub fortepianie.
 • Parametry - opisują i charakteryzują Twoje typy zajęć - np. poziom zaawansowania czy grupę wiekową uczestników. Możesz je przypisywać w sposób dowolny, nadając im wybrane przez siebie nazwy, by lepiej dookreślić swoje typy zajęć.
 • Grupa zajęciowa - zajęcia o określonych parametrach - np. poziomie zaawansowania czy dla danej grupy wiekowej. Możesz do niej przypisać uczestników, ustalić kiedy, gdzie i z jakim prowadzącym odbywają się dla nich zajęcia - np. w danym dniu tygodnia, cyklicznie, w 2 lokalizacjach.
 • Zajęcia - odbywają się w konkretnej dacie, o danej godzinie.

To Ty decydujesz, jakie typy zajęć wprowadzisz do LibrusGO oraz jak podzielisz je na grupy zajęciowe. Możesz określić dowolną liczbę typów zajęć, a w ramach każdego typu zajęć będziesz tworzyć grupy zajęciowe. LibrusGO pozwoli Ci wprowadzić maksymalnie 16 parametrów opisujących grupę zajęciową, wszystko po to, by właściwie rozróżnić każdą z nich.

Przykład 1: Prowadzisz szkołę językową „Alfa”. Przypisując w LibrusGO typy zajęć możesz zastosować taki układ:

 • Typ zajęć: „Zajęcia z języka angielskiego”
 • Parametry dla typów zajęć: „Poziom zaawansowania” oraz „Wiek uczestnika”
 • Wartości dla parametru „Poziom zaawansowania”: Poziom A1, Poziom A2, Poziom B1, Poziom B2, Poziom C1, Poziom C2
 • Wartości dla parametru „Wiek uczestnika”: 5-6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat, 10 lat, 11-12 lat.

Przykład 2: Przykładowe grupy zajęciowe, które możesz stworzyć w LibrusGO dla szkoły „Alfa”:

 • Grupa zajęciowa z języka angielskiego z poziomem zaawansowania „Poziom A1” oraz dla uczestników w wieku „5-6 lat”,
 • Grupa zajęciowa z języka angielskiego z poziomem zaawansowania „Poziom A2” oraz dla uczestników w wieku „7 lat”,
 • Grupa zajęciowa z języka angielskiego z poziomem zaawansowania „Poziom B1” oraz dla uczestników w wieku „11-12 lat”,

Tak, system LibrusGO umożliwia przypisanie tylu lokalizacji i miejsc zajęć. Ważne jest rozróżnienie dwóch zastosowanych w systemie terminów:

 • Lokalizacja – to adres, pod którym organizujesz zajęcia w ramach grup zajęciowych. Możesz przypisać tyle Lokalizacji, ile potrzebujesz.
 • Miejsce zajęć – to numer sali lub nazwa pomieszczenia, w którym odbywają się zajęcia. Miejsca przypisujesz do stworzonych w systemie Lokalizacji.

Przykład:

Szkoła „Alfa” prowadzi zajęcia językowe w swojej siedzibie tj. w budynku głównym w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 1a, w którym znajdują się dwie sale: Sala 1 i Sala 2 przeznaczone do organizacji zajęć z uczestnikami.

 • Lokalizacja to „Budynek główny” (nazwa Lokalizacji) z adresem ul. Chorzowska 1a, 11-222, Katowice,
 • Miejsca zajęć przypisane do Budynku głównego: „Sala 1” i „Sala 2”.

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy – skontaktujemy się z Tobą!

Napisz do nas